Burun Estetiği Sonrası Şekil Ne Zaman Oturur?

Burun estetiği sonrası burunda şişlik ve morluk meydana gelmekte. Bu şişlik ve morluk burun estetiğinde sizin için tasarlanan burnu görmenize engel olmakta. Ameliyat sonrasında aynaya baktığınızda ilk gördüğünüz şiş ve mor bir burun. “Burun Estetiği Sonrası Şişlik / Morluk / Ödem” isimli blog yazımızda bu konuyu daha detaylı anlatmıştı. Bu durum sizi korkutmasın! Çünkü şişlik ve morluk geçtiğinde hayalini kurduğunuz burun ile aynaya baktığınızda gördüğünüz burun aynı olacak. Peki, bunun için ne kadar süreye ihtiyacınız var? Bu haftaki blog yazımızda burun estetiği sonrası burun şeklinin ne zaman ortaya çıktığını anlatacağız.

Burun estetiği sonrası dikkat edilmesi gerekenlere dikkat ederek burun estetiği sonrası burun şeklinizin oturması konusunda vücudunuza yardımcı olabilirsiniz. Dikkatli olduğunuzda burun ve çevresinde yer alan şişlikler daha çabuk inmeye başlayacaktır. Burun estetiği sonrası burun şekli yavaş yavaş inmeye başlar.

Burun estetiği sonrası ilk ay burnunuz oldukça şiş gözükecektir. Sargılar çıktıktan sonra bu durumun daha çok gözünüze batması olağandır. 2 -3 hafta sonra burun şişliği inmeye başlatacaktır. 2. ve 3. aydan sonra burun şekliniz yerine oturmaya başlar. Burnunuz gözünüze daha güzel gelmeye başlayacaktır ve tasarlanan yeni burnunuzun ana hatları ortaya çıkacaktır. Sonraki süreçte burun şekli oturmaya devam eder. Burun zaman içinde oturdukça ortaya çıkan görüntü de sizi mutlu eder. Burun şeklinin tam olarak oturması 1 senenin sonunda gerçekleşir. Burun estetiğinden 1 sene sonra artık sizin için tasarlanan burnu aynada kendinize baktığınızda görebilirsiniz.

“Burun şekli ne zaman oturur?” sorusuna sizler için cevap verdiğimiz blog yazısının sonuna geldik. Bu konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz “Burun Estetiği Sonrası Ay Ay Değişim” isimli blog yazımızı okuyabilirsiniz. Burun estetiği hakkında merak ettiklerinizi +90 532 056 3693 hatlı numara aracılığıyla bize sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews