https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/dr-suleyman-bacak-estetigi.jpg
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/dr-suleyman-bacak-estetigi.jpg

Ne İstiyorsanız Özgürce Giyebilirsiniz. Bacaklarınızı Bol Pantolonların İçinde Gizlemekten Sıkıldıysanız Bacak Estetiği ile Yeni Bir Hayata Başlayın!

Bacak Estetiği

Bacak bölgesi alınan ve verilen kilolar sebebiyle deforme olabilir. Bacaklarda çıkıntılar ve sarkmalar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra aşırı zayıflıktan dolayı bacaklarda orantısız görüntü ya da çarpık bacak görünümü ortaya çıkarabilir. Kadınların en önem verdiği yerlerden biri bacaklarıdır. Kalın, ince, çarpık ya da asimetrik bacaklara sahip olmazlar ve bu kadınlarda özgüven kaybına neden olabilir. Bacaklardaki sorunlar kadınların etek giyme isteğini yok eder. Bazı kadınlar bacaklarını saran tayt gibi kıyafetleri bile giymekten kaçınırlar. Yaz mevsimi geldiğinde etek giymekten kaçınan kadınlar büyük problemler yaşarlar. Özgürlüklerinin kısıtlanması kadınları mutsuz eder.  Ayrıca erkekler için de şort giyme konusunda estetik sorun oluşturan bacaklar rahatsız edicidir. Bu yüzden kadınlar ve erkekler bacak estetiğine başvurabilirler.

Çarpık Bacak Estetiği

Bacaklarda görülen eğrilik pek çok kişi için sorun teşkil etmektedir. Eğri bacak estetiğinde çözüm karın ve bel bölgesinden alınan yağların eğrilik yaşanan bölgeye enjekte edilmesi ile sunulan çözümdür. Yeteri kadar yağ yoksa dolgu da kullanılabilir. Dolgu kullanılan operasyonlarda lokal, yağ enjeksiyonunda ise genel anestezi tercih edilir. İşlem 1 saat sürer. Gece yatış gerektirmeyen basit bir operasyondur.

TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak bacak estetiği, çarpık bacak estetiği, diz estetiği ve uyluk estetiği hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Hala merak ettiğiniz detaylar varsa daha fazla bilgi almak için bizlerle +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Uyluk Germe Ameliyatı

Birden kilo veren kişilerde bacağın üst kısmında sarkma meydana gelebilir. Bazen uyluğun tamamı bazen de sadece iç kısmı sarkar. Bu görünüm uyluk germe ameliyatı ile giderilebilir. Sarkmış deri kesilip alınır. Fazla yağ dokusu varsa bu da ameliyatta alınır. Ameliyat izleri iç çamaşırının olduğu yerde kaldığı için görünmez. Operasyon yaklaşık 2 saat sürer ve 1 gün hastanede yatış gerektirir. Kolay bir operasyon değildir. Fakat sonuç hastayı memnun eder.

Diz Estetiği

Diz bacak estetiğini büyük ölçüde etkiler. Dizde şekil bozukluğu olması durumunda kişi estetik ameliyatına başvurabilir. Bu bozukluklar yağ birikiminden kaynaklanıyo olabilir. Dizin herhangi bir yerinde bu tarz yağlanma varsa liposuction ile alınır. Bazı hastaların ise sık kilo alıp verme nedeniyle dizinde sarkma meydana gelebilir. Kırışık ve çıkıntı da oluşabilir. Bu problemlerde cerrahi yöntemlerle düzeltilir.

Bacak Estetiği Operasyonu Hakkında

Sorulacak Sorular

Bacak Estetiği Sonrası Süreç Nasıldır?

Ameliyattan 4 gün sonra kişi normal hayata dönebilir.  Bacak bacak üstüne atmak, bacağı popo üstüne almak ve bacak sallama gibi hareketlerden kaçınılmalıdır. Verilen varis çorabı 1 ay kullanılmalıdır. Bu özel çoraplar ödem oluşumunu engeller. Yaklaşık 2 ay sonra iyileşme tamamlanır.

Bacak Estetiğinde Ağrı Olur mu?

Operasyon sonrası genelde şiddetli ağrı görülmez.

Bacak Estetiği Kaç Saat Sürer?

Bacak estetiği yaklaşık 1,5-2 saat sürmektedir. Operasyon genel ya da lokal anestezi ile gerçekleştirilebilir.

Bacak Ameliyatı Sonrası Kızarıklık Görülür mü?

Bacak estetiği sonrası kızarıklı ve ödem görülebilir.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/bacak-min.jpg
Bizimle İletişime Geçiniz
Operasyon hakkında detayları öğrenmek için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

  [mathcaptcha anasayfa-captcha]

  Bizi Arayın
  +90 543 456 3693
  Bizi Arayın
  +90 543 456 3693

  Leave a Reply

  Puanınız*

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

  15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

  Sosyal Medya

  4,6 671 reviews