Ameliyatsız Estetik

İlerleyen yaşlarda da güzel ve genç görünmek mümkün mü? Ameliyat estetik uygulamaları ile elbette mümkün. Cilt bakımı, ameliyatsız burun estetiği, dolgu, PRP, somon DNA ve Mezoterapi ile daha genç ve güzel gözükebilirsiniz. Çünkü güzel olmak için ameliyatsız estetik de yeter

Ameliyatsız Estetik

Nedir?

Cilde yapılan dolgu, enjekte ve çeşitli cihazlarla yapılan uygulamalar ameliyatsız estetik kategorisinde değerlendirilir. Bu uygulamalar sayesinde iyileşme süreci olmadan, hemen günlük yaşantınıza dönebileceğiniz bir güzelliğe sahip olursunuz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-burun-estetigi-1.jpg

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun dolgusu olarak da bilinen ameliyatsız burun estetiği sayesinde burna yapılan cerrahi müdahale olmadan iyileştirilmiş kozmetik görünüme sahip olabilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-dolgu-1.jpg

Dolgu

Yılların getirdiği izleri silmek ve hacmen mutlu olmadığınız uzuvları yeniden hacimlendirmek için dolgu uygulamalarını tercih edebilir ve yeni görünümünüze kavuşabilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-prp-1.jpg

PRP

Saç dökülmesi ve cilt gençleştirme için ameliyatsız uygulamalardan biri olan trombosit bakımından zengin plazma tedavisi ile kendi kanınızdan elde edilen mucizevi bir formülle yenilenebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-somon-dna-1.jpg

Somon DNA

Laboratuvarda somon balığının DNA’sından elde edilen bir formüldür. Polinükleotitlerden ve Hyaluronik asit moleküllerden oluşan bu aşı oldukça iyi bir antioksidandır.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-mezoterapi-1.jpg

Mezoterapi

Ameliyatsız estetik ve güzellik uygulamalarından biri olan Mezoterapi uygulamaları cilt mezoterapi uygulaması ve saç mezoterapi uygulaması olarak ikiye ayrılmaktadır.

Danışan

Yorumları

2. ayımdayım semptorinoplasti olduğumu bilmeyen arkadaşlarım ”Bir güzellik gelmiş ama anlayamadım ne” diyorlar. Çünkü ameliyat sonrasında mor ve şişkin gezmedim….

Profesyonel ama bir o kadar da içten ve güven veren tavrı, mesleki tecrübesi ve yıllardır süren başarısıyla kafanızda soru işareti kalmadan güvenebileceğiniz bir doktor…

Taş Klinik ailesi başta Doç. Dr. Süleyman Taş hocamız olmak üzere tüm ekip nazik, kibar ve sevgi dolu. Kliniğe ilk girdiğim andan itibaren her şeyin güzel olucağını anlamıştım…

Ameliyat sonrası sürecimi yüzümün herhangi bir bölgesinde morluk oluşmadan, ağrısız/acısız bir şekilde atlattım. Bugün atel ve tamponların çıkarılmasıyla birlikte burnumun yeni şeklini görmüş oldum ve gerçekten şimdiden BAYILDIM :)….

Sürecimden cok memnunum. Erkek oldugum icin estetik olarak kaygiliydim ve yapay bi gorunumden korkuyodm ama gorunum gercekten cok dogal. Burnumda bircok sorun olmasina rağmen islem sonrasi hic morarma olmadi.

Yıllardır korkup kaçtığım ameliyata, sizi Habertürk’te gördükten sonra seve seve geldim. Verdiğim en iyi kararlardan biriydi sizin hastanız olmak. Büyük özveriniz ve yoğun emeğiniz için teşekkürler..

Bizimle

İletişime Geçiniz

Daha fazlası için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/iletiisim-formu-yani-min.jpg
  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/suleyman-tas-faq-alani.jpg

  Taş Estetik

  Cerrahi Merkezi

  Bizimle iletişime geçip detaylı muayene olabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Adres
  Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11,Terrace Fulya Center 1,
  Daire:97, Şişli – Istanbul / Türkiye
  Telefon
  +90 543 456 3693
  E-Posta
  info@suleymantas.com.tr
  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

  15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

  Sosyal Medya

  4,6 671 reviews