https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/dr-suleyman-tas-ameliyatsiz-yuz-germe.jpg
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/dr-suleyman-tas-ameliyatsiz-yuz-germe.jpg

Kırışıklıklardan Kurtulmak, Daha Gergin Bir Cilde Sahip Olmak, Daha Genç Gözükmek ve Işıl Işıl Bir Cilt Görünümüne Kavuşmak Ameliyatsız da Mümkün!

Ameliyatsız Yüz Germe (HiFU)

Yaşlanma, yerçekiminin karşı konulamaz etkisi ve fazla mimik kullanımı yüzünden her geçen gün cilt eski görünümünü kaybeder. Yüzde derin kırışıklıklar olur ve sarkmalar meydana gelir. Pek çok kişi cerrahi müdahaleden uzak durmaktadır. Bu korku nedenli olsun ya da olması bu kişiler daha basit uygulamalara yönelirler. Ameliyatsız yüz germe her geçen gün daha popüler bir hale gelmektedir. 

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

HIFU

Ameliyatsız yüz germe ile daha canlı ve daha genç bir görünüme kavuşmak mümkündür. Kişinin ihtiyacına yönelik tedavi estetik cerrah tarafından belirlenerek uygulanmaktadır.

TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak ameliyatsız yüz germe hakkındaki detayları sizinle paylaştık. Hala merak ettiğiniz detaylar varsa daha fazla bilgi almak için bizlerle +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden iletişime geçebileceğinizi belirtmek isteriz.

Ameliyatsız Yüz Germe Hakkında

Sorulacak Sorular

HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) Nedir?

HIFU açılımı High Intensity Focused Ultrasound şeklindedir ve baş harflerinden oluşan bir kelime olarak karşımıza çıkar. Türkçe karşılığı ise Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason olarak bilinir.

HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) Etkisi Nedir?

Ultrasonik Cilt Sıkılaştırma (HIFU); Yüz, boyun ve çeşitli vücut bölgelerinde ciddi cilt sıkılaştırma ve kaldırma etkilerini gerçekleştiren ameliyatsız etkili bir estetik tedavidir. Kaş, boyun ve yüz kaldırma, nazolabial kat azaltma ve cilt sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi için kullanılmaktadır.

HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) Kaç Seans Yapılır?

HIFU(Ameliyatsız yüz germe) genellikle tek seans yapılmaktadır. Ancak kişinin ciddi sarkık problemi var ise ikinci seans yapılabilir.

HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) Ne Kadar Sürer?

HIFU (Ameliyatsız yüz germe) uygulanan bölgeye göre değişmektedir. Yüz ve boyun bölgeleri için genellikle 20 dakika sürmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Etkisi Ne Kadar Sonra Görülür?

Tam olarak etkisini 2 ay sonra görmüş oluruz. İşlem sonrası cilt altında sıkılaşma başlar ve bu sıkılaşmayla birlikte sarkık bölge yukarı doğru kalkar.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Yapılır?

Yüz, boyun, kaş sarkmaları olan 30 – 35 yaşlarında olan kişilere yapılabilir.

Ameliyatsız Yüz Germe Kimlere Uygulanmaz

Kalp pili olanlara, kanama bozukluğu hastalığı olanlara, dolgu yaptıranlara, işlemi yapılacak bölgede enfeksiyon varsa, şeker hastası ve hamile olan kişilere uygunlanmaz.

Ameliyatsız Yüz Germe Sonrası Ne Yapılmalı?

HIFU sonrasında koruyucu krem sürülerek normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Bir veya iki gün aşırı yoğun spor yapmanız önerilmez.

Ameliyatsız Yüz Germe Hangi Aylarda Yapılmalıdır?

Herhangi bir ay sınırlandırması bulunmamaktadır. Dört mevsim gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Ameliyatsız Yüz Germe Ağrılı Bir İşlem Midir?

Ağrılı bir işlem değildir. İşlem öncesinde verilen lokal krem sayesinde işlem ve işlem sonrası herhangi bir ağrı hissi olmamaktadır.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/yuz-germe-min.jpg

Bizimle

İletişime Geçiniz

Daha fazlası için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

  [mathcaptcha anasayfa-captcha]

  Bizi Arayın
  +90 543 456 3693
  Bizi Arayın
  +90 532 056 3693

  Leave a Reply

  Puanınız*

  Your email address will not be published. Required fields are marked *

  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

  15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

  Sosyal Medya

  4,6 671 reviews