OLAY YAYDIĞIN ENERJİ!
TAŞ BURUN TACI İLE ENERJİNİ BOOST ET!

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2022/08/tas-burun-taci-2-removebg-preview.png

Bugüne kadar 10 binden fazla burun ameliyatını başarı ile gerçekleştiren Dr.Taş insan psikolojisindeki burun estetiğine dair tüm sırların kapısını aralayarak, karşısındaki insanın gözlerine direk hitap edebilecek tek mücevher olan TAŞ Burun Tacı’nı dizayn edip, patentlemiştir.

ÇÜNKÜ OLAY AMELİYAT OLUP OLMAMAK DEĞİL, YAYDIĞINIZ ENERJİ!

Burun ameliyatı size bu enerjiyi verebilir, ama bunu verebilecek kapasite de olan başka bir şey ile bunu denemek hissetmez miydiniz? İŞTE bu amaç ile Dr.TAŞ tarafından tasarlanmış ve patentlenmiş mücevher olan TAŞ Burun Tacı’nı takmanın tam zamanı!

TAŞ Burun Tacı, burun estetiğinin kişiye sağladığı çekiciliği ve güzelliği tek başına verebilecek kadar narin bir geometriye ve zarifliğe sahip.

Ameliyat korkunuz mu var, hiç sorun değil. Burun estetiğinin size katabileceği enerjiyi TAŞ Burun TACI ile hissedebilirsiniz. Etrafınızdaki gözlerin sizin üzerinize düşmesi nasıl bir his? Bu TAÇ ile asaletinizi ve güzelliğinizi baştan yorumlatın!

Bugüne kadar, TAŞ Burun Tacı nı sadece ameliyat ettiği hastalara hediye eden, Dr.TAŞ, artık bu enerjiyi hissetmek isteyen herkesin hizmetine açıyor. Bu sayede, burun estetiğine ve toplumun estetik algısına başka bir yorum katmayı hedefliyoruz. ‘‘Vaybe gerçekten Olay yaydığın Enerji imiş’’ sırrına tüm toplumun ulaşması bu ürün sayesinde hayal olmaktan çıkacak!

Aşağıdaki linke tıklayarak hiçbir kraliyet ailesinde olmayan bu TAC’a ulaşabilirsiniz.

TAC’ı taktınız, Dr.TAŞ’ın yaydığı güzellik enerjisini hissettiniz, ama daha fazlasını istediniz o zaman burun ameliyatı ile bunu daha da üst bir düzeye ulaşmasını istediniz, o zaman size bir telefon kadar yakınız. Profesyonel Call Center ekibimiz ile ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi anlayarak size özel en iyi tasarımı yapmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Enerjiniz bol olsun!

Tacınız ile çekindiğiniz fotoğrafı bize yollayarak siz de bu değerli ailenin bir üyesi olabilir ve dönem dönem sunduğumuz ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

tas-burun-taci-5
tas-burun-taci-4
tas-burun-taci-3
tas-burun-taci-2
tas-burun-taci-1
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews