Burun Estetiği İnsanı Ne Kadar Değiştirir?

Burun estetiği oldukça popüler bir operasyondur. Bu operasyon hem sağlık açısından hem de estetik açıdan yapılan bir operasyondur. Bu haftaki blog yazımızda biz estetik açıdan burun estetiğini ele alacağız. Estetik açısından burun estetiği yaptırmak isteyenlerin aklında genellikle “Burun estetiği insanı ne kadar değiştirir?” sorusu gelmektedir. Bu yüzden burun estetiğinin insan yüzünde meydana getirdiği değişimler hakkındaki bilgileri size aktaracağız. 

Burun Ameliyatı Yüz Şeklini Değiştirir mi?

“Burun estetiği beni değiştirecek mi?” sorusunu soruyorsanız öncelikle söylemek isteriz ki çok yakışıklı / güzel olmak gibi bir beklentide olmayın ve burun estetiğinin hayatınızı değiştireceği sanrısına kapılmayın. Burun estetiği ile birlikte belirli değişimler yaşanır. Ayrıca psikolojik olarak yüz şeklinizin değişmesine ihtiyaç duyuyorsanız aşağıda yer alan blog yazımızı okuyarak değişim hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Burun Estetiğinin Psikolojik Faydaları

Burun estetiği insan yüzünü değiştirir. Bu değişim oldukça iyi bir değişimdir. Elbette bu değişim burun estetiği operasyonunun başarısına da bağlıdır. Bazı hastalar ise burun estetiği ile yüzün değişimini istemez. Bu noktada hastaya endişesini azaltmak amacıyla simülasyon programı ile yeni burun şekli ve yüzü gösterilir. Bu sayede hasta öncesi ve sonrası şeklinde kendini bilgisayar monitöründen görebilir. Hasta bu şekilde burun estetiği operasyonunun yüzünü ne kadar değiştireceğini görebilir. 

Özellikle burun kırığı, burun ucu düşüklüğü ve burun şekil bozukluğu için burun estetiği yapıldığında yüz şekli daha iyi olacak şekilde değişmektedir. Bunun dışında kişi olduğundan çok daha genç bir görünüme kavuşur. Burun büyüklüğünden şikayetçi olan bir kişi burun küçültme ameliyatı ile birlikte yüz şeklinden çok daha mutlu hale gelecektir. Çünkü minimal olan her şey kişiye daha estetik geleceği için bu operasyon da kişiyi memnun edecektir. 

Burun estetiği ile yüz değişiminden bahsederken elbette inanılmaz derecede bir farklılık oluşmasından bahsetmiyoruz. Yüzdeki tüm organlar ve yüz hatları dikkate alınarak yapılan burun estetiği sadece daha iyi bir görünüme kavuşmayı sağlar. 

Burun estetiği sonrası yüz şeklinde değişim hakkında bilgi almak isteyenler için hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak burun estetiği hakkındaki bütün sorularınızı cevaplamaya hazırız. Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için burun estetiği hizmet tanıtım sayfamızı inceleyebilir ya da randevu almak isterseniz, bizlerle +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews