Baby Nose Burun Estetiği Nedir?

Burun estetiği dünyada da Türkiye’de oldukça fazla tercih edilen estetiklerden biri. Burun estetiğinin bu kadar fazla tercih edilmesinin nedenlerinden biri kişiyi en fazla değiştiren operasyonlardan biri olması. Bu yüzden pek çok farklı dokunuşla burun var olan formundan çıkarılıp başka bir görünüme ulaştırılabiliyor. Baby nose burun estetiği de bu görünümlerden biri. Tabi ki her görünüm herkese uyumlu olmuyor. Bu yüzden bu haftaki blog yazımızda sizlerle baby nose burun estetiğinin detaylarını konuşacağız.

Baby Nose Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

Baby nose yani bebek burnu şeklinde gerçekleştirilen burun estetiğinde kapalı ya da açık burun estetiği tekniği uygulanabilir. Operasyon sırasında burun ucu doğal sınırlarda olacak şekilde yukarıya kaldırılır. Böylece burunda hafif kalkık, minik ve kavisli bir görünüm elde edilir. Burununda hoş bir kavis isteyen kişiler, özellikle genç kadınlar tarafından sık sık tercih edilen bu operasyon gerçekleştirilirken kişinin yüz yapısı da mutlaka değerlendirilmelidir. Aynı zamanda burun delikleri burunun yeni şekline göre uygun açı ile tasarlanır. Burun üzerindeki kavis de yüze göre ayarlanır. 

Baby Nose Burun Estetiği Kimlere Yakışır?

Burun estetiğinde en önemli kriterlerden biri burunun doğal duruyor olmasıdır. Kadınların birçoğu kalkık burun estetiği istese de herkeste bu estetik doğal durmayacaktır. Ağız yapısı ve yüz şekli gibi diğer organların yapısına bağlı olarak baby nose burun estetiği kişi için yanlış seçim olabilir. Burun genişliğinin göz ile orantılı olması ve burun ucu yuvarlaklığının bununla orantılı olması baby nose burun estetiğinde önemlidir. Baby nose özellikle burun sırtı düz olan kişilere yapılan ve yakışan bir estetiktir. Ayrıca ince yüz yapısına sahip kişiler için uygun bir estetik biçimidir. Size uygun burun estetiğine nasıl karar verildiğini öğrenmek için ise aşağıda yer alan blog yazımızı okuyabilirsiniz. 

Burun Estetiğinde Burun Yapısının Değerlendirilmesi

TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak “Baby nose burun estetiği nedir?”, “Baby nose burun estetiği operasyonu nasıl yapılır?” ve “Baby nose burun estetiği olabilir?” gibi sorulara yönelik oluşturduğumuz blog yazısının sonuna geldik. Yazımız boyunca baby nose hakkındaki detayları size aktardık. Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden iletişime geçebileceğinizi belirtmek ister; sağlıklı günler dileriz.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews