Göz Kapağı Estetik Fiyatı

Göz kapağı estetiği fiyatları seçilen hastane, seçilen cerrahın tecrübesi, alınacak hizmetin karşılığı olarak belirlenebilmektedir. Doktor başarısı ve tecrübesine bağlı olarak standart fiyatları yakalamak oldukça zor olabilmektedir. Çok düşük fiyatlar ile çok yüksek fiyatlar arasında değişimler görülebilmektedir. Doğru yapılmış göz kapağı estetiği sonucu istenilen sonuç elde edilmesi durumunda tekrar ameliyat olunma durumu söz konusu değildir. Cerrah secimi bu konuda çok önemlidir. Tecrübeli ellerde ameliyatın yapılması başarı oranını da arttırmaktadır. Yazımızda sizleri Göz kapağı ameliyatı, süreci ve fiyatlarını değerlendireceğiz. Keyifli okumalar.

Göz Kapağı Estetiği Doktor Seçimi

Alt ve üst göz kapağı estetiği ameliyatı yüz anatomisini çok iyi bilen bir doktor tarafından yapılmalıdır. Bu anatomi yapısı kusurlu bölgenin belirlenmesinde yardımcı olurken müdahalenin yapılmaması gereken yani bu ameliyatı yaparken ellenmemesi gereken bölgeleri bizlere göstermektedir. Oluşturulacak gereksiz travma hastanın hem estetik hem fonksiyonel sorunlarla ameliyat sonrasında karşılaşması muhtemel olabilmektedir. Yine yapılacak yanlış müdahalede iyileşme sürecinizde daha ağrılı, şiş ve morluk artışı olabilmektedir. Bu yüzden ilk ameliyatın tecrübeli ellerde yapılması çok önemlidir. Doktorun anatomi ile birlikte estetik bakış ve sanat olarak el becerinin de olması çok önemlidir. Ne istediğinizi anlayan ve isteklerinize göre sizi yönelten Doktor olması da avantajdır.

Göz Kapağı Estetik Fiyatı

Üst Göz Kapağı Ameliyatı

Üst göz kapağı ameliyatı genetik olmaması dışında otuzlu yaşların başından itibaren kendini belli etmeye başlamaktadır.  Üst Göz kapağı düşüklüğü yaşlılık belirtisi olması ile birlikte fonksiyonel olarak görüş açısını daralttığı için estetik müdahale gerektiren bir işlemdir. Lokal anestezi alında 30 – 45 dakika arasında sürmektedir. Hastaneden aynı gün taburcu olmaktasınız. Genelde morluk görülmez ancak bir miktar şişlik gözlemlenebilir. Kesi yerlerine bandajlar takılır ancak bu bandajlar hayatınızı kısıtlamaz veya zorlaştırmaz 1 hata sonra kontrolleriniz yapılır ve bandajlar alınır herhangi bir sey kullanılmaz. Doktorunuz tarafından verilen ilaçlar kullanılmalı ve iz kalmaması için güneşten en iyi şekilde kullanılmalıdır. Dikiş yerlerini zorlayacak hareketlerden kaçınılmalıdır. Doğru yapılmış üst göz kapağı ameliyatı sonrası göz kapaklarınızda bulunan sarkıklık giderilir, bakış açınız genişler ve genç güzel bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Göz Kapağı Estetik Fiyatı

Alt Göz kapağı Ameliyatı

Alt göz kapağı ameliyatı üst göz kapağı ameliyatına göre biraz daha dikkat ve titizlik isten bir ameliyattır. Bu ameliyat içinde en doğru ve tecrübeli doktor seçilmelidir. Kaş yapmak derken göz çıkarmak söylemini gerçeğe dönüştürmemek için doğru Doktor seçimi yapmanız en doğrusu olacaktır. Otuzlu yaşların ortasında göz torbalarında oluşma başlayabilir. Göz altı morluk, şişlik, katlantı, kırışıklık şikayeti olan hastalar için uygulanan ameliyat genel anestezi altında 1 – 1,5 saat sürebilmektedir. İki teknik kullanılmaktadır. İzli yapılan ve izsiz yapılan bu iki teknik için seçim yaptığınız Doktorun yönlendirmesine göre hareket etmeniz en doğru olan olacaktır. Genel anestezi altında yapıldığı için 1 gece hastanede kalmanız gerekmektedir gözlem altında kalmanız gerekmektedir ve ertesi gün taburcu olabilirsiniz. Bir hafta sonra kontrolleriniz yapılır bu süreçte genelde morluk görmeyiz ancak bir miktar şişlik olabilmektedir.  Alt ve üst göz kapağı ameliyatı aynı anda yapılabilir.

Göz Kapağı Estetik Fiyatı

Göz kapağı ameliyatı sizleri daha genç göstererek yaşam kalitenizi arttırmanızı sağlayacaktır. Öz güveniniz artarak kaliteli bir yaşam sürebilirsiniz. Fonksiyonel olarak da değerlendirildiği zaman alt ve üst göz kapağı sorunlarınız var ise mutlaka tedavi görmeniz gerekebilmektedir. Göz kapağı estetiği fiyatları ve süreçleri ile ilgili daha fazla bilgi için bizime (+905320563639) iletişime geçebilirsiniz. Umarım sizler için keyifli ve bilgilendirici yazı olmuştur.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews