Fiyat Nedeniyle Değil, Değer Nedeniyle Tercih Ediliyor  

“Plastik Cerrah” geçmişten günümüze en saygın mesleklerden biri olmaya devam ediyor. Kendini bilime, eğitime, sanata ve ömür boyu hastalarına hizmet etmeye adamış olan Plastik Cerrahlar dünyanın dört bir yanında kutsal görevlerini yerine getiriyorlar.   Günümüzde Türkiye’den Plastik Cerrahlar ve Bilim İnsanları yeni teknikler geliştirme konusunda uluslararası düzeyde başarılı oldular, çığır açan buluşlar yaratmak, ameliyatlarla hastaların hayatına dokunmak. Bu nedenle yurt içinden ve dışından birçok hasta ameliyat için kendilerini Türk Plastik Cerrahlarına emanet ediyor.   Plastik Cerrahlar çok çeşitli tedaviler uygulamaktadır. Rinoplasti (Burun Ameliyatı), Meme Ameliyatı, Göz Kapağı Ameliyatı ve Liposuction bunlardan birkaçıdır. Rinoplasti ameliyatı son zamanlarda ileri teknikler, son teknolojinin kullanılması, kozmetik ve fonksiyonel olarak hasta hayatına dokunulması ve elde edilen sonuçların yardımıyla daha popüler hale geldi.

Rinoplasti nedir?

Rinoplasti, burnun şeklini değiştiren ve nefes almayı iyileştiren cerrahi bir işlemdir. Hastalar tarafından “Burun Estetiği” veya “Burnu Yeniden Şekillendirme” olarak adlandırılabilir.   Dünya’da en çok Rinoplasti ameliyatı Türkiye’de yapılmaktadır. Türkiye’de Rinoplasti ameliyatı, toplam cerrahi prosedürlerin % 17’sini, yüz ve boyun cerrahi prosedürlerin ise %40’ını oluşturmaktadır. Türkiye’de günde 200 kişi Rinoplasti ameliyatı olmaktadır. Rinoplastide cinsiyet dağılımı % 74 kadın hastalar, % 26 erkek hastalar oluşturmaktadır. (Kaynak: ISAPS İstatistik).

Rinoplasti Maliyeti Nedir?

Rinoplastinin maliyeti; ihtiyaç duyulan değişikliklerin kapsamı, kullanılan teknik, plastik cerrahın becerisi, ameliyatın yapıldığı hastane, primer ya da revizyon olmasına bağlı olarak değişmektedir. Rinoplasti ameliyatı yüksek düzeyde cerrahi beceriler gerektiren özel bir ameliyattır.

Rinoplasti Ameliyatları İçin Neden Doç. Dr. Süleyman TAŞ?

Türkiyenin her yerinden hastalar Doç.Dr. Süleyman TAŞ ile Burun Estetiğine karar veriyorlar. Hem bu hastaları daha iyi anlamak hem de bu ameliyatı düşünen hastalara daha çok yardımcı olmak için 5.000 hastaya kapsamlı bir anket gönderildi. Anket sonuçlarına baktığımızda, temel nedenler;

 1. Değer (Rinoplasti Sonuçları)
 2. Referans
 3. Rinoplasti Tekniği: Kapalı Atravmatik Teknik
 4. Ameliyat Sonrası Destek
 5. Fiyat
 6. Çift Sertifikalı Plastik Cerrah Olması
 7. Düzenlediği Rinoplasti Kurs ve Canlı Cerrahi Ameliyatlar
 8. Sanatçı Yönü
 9. Bilimsel Yönü (Kitap ve Yayınlar)
 10. Patentli Alet ve Cihazlarının Olması
 11. Aldığı Ödüller
 12. Basında Yer Alan Haberler (Türkiye’de Kendi Dokusunda İlk Yaz Nakli Ameliyatı)

Rinoplasti’nin sonucu ömür boyu sürecek, bu nedenle hastalara en iyi değeri ileri teknikler ve en son teknoloji kullanarak vermek Doç.Dr. Süleyman TAŞ için çok önemli olmaktadır.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews