Agassi Ameliyatsız Yanak İnceltme Estetiği

Agassi yani ameliyatsız yanak inceltme uygulaması kemikli yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişiler için uygulanan bir yöntemdir .Ameliyatsız bir şekilde gerçekleştirilen agassi yanak inceltme ile Hollywood yıldızlarının ki gibi yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Bugünkü blog yazımızda oldukça popüler olan ameliyatsız yanak inceltme yöntemi uygulamasına dair bilgiler paylaşacağız.

Agassi Nedir?

Yanaklarında keskin bir görünüm isteyen, hollywood yıldızlarındaki gibi v şeklindeki yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişilerin başvurduğu agassi ameliyatsız yanak inceltme yönteminde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek yoktur. Agassi ameliyatsız yanak inceltme uygulaması, yanaklarından şikayetçi olan ve daha çok tombul gösteren yanak için uygulanan ameliyatsız estetik işlemdir. 

Kimler Agassi Yöntemi Yaptırabilir?

Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması yanak şeklinden şikayetçi kişilerin başvurduğu ve kemikli bir yüz hattına sahip olmak isteyen kişilerin müracaat ettiği bir yöntemdir. 18 yaşını doldurmuş her kişi ameliyatsız yanak inceltme yöntemine başvurabilmektedir. Birbirinden farklı yüz şekline sahip milyonlarca kişi bulunmaktadır. Kimisi uzun bir yüz şekline sahipken, kimisi düz bir yüz yapısına sahiptir. İşte bu farklı yüz tiplerine sahip kişiler yüzlerindeki şekil bozukluklarından kurtulmak için yanak inceltme uygulamasına başvururlar. 

Sahip olunmak istenen yüz tipi belirlenerek ameliyatsız yanak inceltme yöntemine başvurabilirsiniz. Peki yanağımda bulunan fazla yağlardan nasıl kurtulabilirim?

Yanaklardaki Yağlar Nasıl Yok Olmaktadır?

Agassi uygulaması ameliyatsız yanak inceltme cihazının vermiş olduğu radyofrekans enerjisi ile ağız içinden uygulanarak tek kullanımlık problarla yanakta bulunan Bichat ya da Buccal Fat dediğimiz yanak yağlarına enerji gönderimi sağlanarak yağlar eritilir. 3 ile 6 seans olarak uygulanan ameliyatsız yanak inceltme uygulaması her yanak için 15 dakika sürer ve toplamda 30 dakikalık bir sürede tamamlanır. Agassi  uygulaması ile birlikte hollywood yıldızları gibi ince yüz hatlarına sahip olmanız mümkün olmaktadır.

Yanaklarınızda ki yağlardan kurtulmanızın iki yöntemi bulunmaktadır. Biri Agassi yani ameliyatsız yanak inceltme diğeri ise bişektomi peki hangisini tercih etmeliyim?

Bişektomi Mi? Agassi Mi?

Bişektomi uygulaması ameliyat gerçekleştirerek yapılan yanak inceltme uygulamasıdır. Agassi de olduğu gibi yüzün daha iyi bir görünüme kavuşması için yapılır. Peki her ikisi arasındaki fark nedir?

 

BişektomiAgassi
Anestezi: Lokal anesteziAnestezi: Gerek yok
Operasyon Süresi: 35-40 dkOperasyon Süresi: 15-20 dk
İstirahat Süresi: 5 günİstirahat Süresi:Yok
Sonuçların Kalıcılığı: SürekliSonuçların Kalıcılığı:Sürekli
Sosyal yaşama dönüş: 5 gün sonraSosyal yaşama dönüş: Hemen dönebilirsiniz
Tam iyileşme Süresi: 14 gün sonraTam iyileşme Süresi:
Operasyon Fiyatı: İletişime geçinOperasyon Fiyatı: Bişektomiye göre daha uygun fiyat

Agassi Ne Kadar Kalıcı?

Ameliyatsız yanak inceltme agassi uygulamasının herhangi bir bilinen zararı bulunmamaktadır. İşlemin etkisi hemen çıkmaya başlar ve 7 gün sonra oturmaya başlar. Asıl etkisi ise 2 ay sonra görülmektedir. Geniş yanaklarınız varsa ,yüzde sarkma gibi sorunlarınızdan hızlı ve etkili şekilde kurtulabilmektesiniz.

Ameliyatsız yanak inceltme ile ilgili işlemden sonra herhangi bir şey yapmanız gerekmemektedir. Günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken ilaç vb. gibi şeyler yoktur. Ameliyatsız yanak inceltme işlemi ile tatmin edici kalıcı sonuçlar alınmaktadır.

Ameliyat olmadan ince yanaklara sahip olmanın yolu olan agassi uygulamasını anlattığımız blog yazımızın sonuna geldik. Ameliyatsız yanak inceltme uygulaması hakkında daha detaylı bilgi almak için ilgili sayfaya göz atabilir, dilerseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews