Çağımızın en büyük sorunu haline gelen obezite ve kilo problemleri bir çoğumuzun dert yandığı noktadır.  Dengesiz veya yanlış  beslenme artı genetık yatkınlığımız da ilave edilince vücutta şekil bozuklukları meydana gelir. Alınıp verilemeyen kilolar, vücudumuzda şekil bozukluklarına sebep olmakla birlikte dönem dönem hayattan küsmemize sebep olur.  Yaşadığımız isteksizlik hayat standardımızı düşürür. Toplum içine çıkma korkusu baş göstermeye başlar. Beden ölçülerine uygun kıyafet bulamama,  giydiğimiz kıyafetlerin üzerimize yakışmaması…

 Bu ve buna benzer bir çok sorunla bir çoğunuz baş etmeye çalışıyor olabilir. Vücuttaki şekil bozuklukları çağımızın en büyük sorunu olabilir. Ancak çağın getirisi, ileri teknoloji sayesinde bu problemlerden kurtulmak ve daha iyi bir hayat sürebilmek mümkün.

Fazla kilolardan ve bölgesel yağlanmalardan Liposuctıon ve destekçisi Lipomatik işlemleri sayesinde kurtulabilirsiniz. Lipomatik ile sadece fazla  kilolardan ve bölgesel yağlanmalardan değil, aşırı büyük ve rahatsız edici iri göğüslerinizden de kurtulmanız mümkün.

 Hastane ortamında gerçekleştirdiğimiz bu işlemler sanıldığı gibi korkutucu süreçler değildir. Kullandığımız Lipomatik Cihazı ve kanülleri sayesinde vücutta şekilsizliğe sebep olan bölgelere girilerek oradaki yağlar çıkartılır. Kullandığımız cihaz sayesinde verdiğimiz  ısı ile önce yağların erimesi sağlanır. Ardından cildin sıkılaşması sağlanarak sarkmalara engel olunur. 2 saat kadar süren operasyonun ardından sosyal hayata geri dönülür.

Yapılacak operasyonlar kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Detaylı muayene neticesinde ‘’Hangi hastaya, hangi yöntem uygundur?’’ sorusunun cevabını belirledikten sonra sürecimize başlamaktayız.  Her geçen gün gelişen teknoloji ve usta ellerde yaşam kalitenizi arttırmak mümkün.

Leave a Reply

Puanınız*

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

Sosyal Medya

4,6 671 reviews