Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi

Plastik Rekonstüktif

Kişinin kendi vücudundaki bölgelerin estetik görünümünden memnun olmaması ve psikolojik sorunların beraberinde gelmesi ya da fonksiyonel sorunlar ortaya çıkması durumunda değişime ihtiyaç vardır! Burun estetiği, yüz estetiği, kulak estetiği, meme estetiği ve vücut estetiği gibi pek çok estetik operasyonla ihtiyaç duyulan bu değişime profesyonel bir el değer. 

Estetik Cerrahi ile Neler Değişir?

Estetik cerrahi ile siz değişirsiniz! Vücudun her bölgesine profesyonel bir dokunuş yapmak mümkündür. Bu operasyonlar sonucunda kişinin hayat kalitesi artar ve kendi ile daha barışık hale gelir. Hasta mutsuz olduğu gerçekler yerine hayal ettiği gerçeklere kavuşur. Gerçekçi beklentiler, profesyonel eller ve başarılı bir operasyon sonucunda değişime hazırsanız operasyonlar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. 

Burun estetiği: Fonksiyonel ve kozmetik burun estetiği sayesinde yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Nefes alamama ve eğrilik gibi pek çok sorununuza burun estetiği ile çözüm bulabilirsiniz.

Meme Estetiği: Sarkma, asimetri, küçük göğüs ve aşırı büyük göğüs gibi bütün problemlerinize meme estetiği ile çözüm bulabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetleri giymeye hazır olun.

Yüz Estetiği: Aynaya baktığınızda gördüğünüz sorunları değiştirmek için bir adım atabilirsiniz. Kulak, göz ve çene gibi yüze ait uzuvlarda fark yaratan operasyonlarla tanışın ve değişin. 

Vücut Estetiği: Vücudunuzda rahatsız olduğunuz ve fonksiyonel olarak sizi rahatsız eden noktaları değiştirebilirsiniz. Kol, karın, bacak ve liposuction ile vücudunuzun hatlarını yeniden çizebilirsiniz.

Saç Ekimi: Dökülüp giden saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saç ekimi sayesinde genellikle pek çok erkeğin karşı karşıya kaldığı makus kader değişiyor. Siz de aynadaki sizle barışmak için bir adım atabilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/04/estetik-cerrahide-en-yaygin-burun-tipleri-blog-gorseli.jpg
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/estetik-cerrahi-burun-estetigi.jpg

Burun Estetiği

Fonksiyonel ve kozmetik burun estetiği sayesinde yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Nefes alamama ve eğrilik gibi pek çok sorununuza burun estetiği ile çözüm bulabilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/estetik-cerrahi-meme-estetigi.jpg

Meme Estetiği

Sarkma, asimetri, küçük göğüs ve aşırı büyük göğüs gibi bütün problemlerinize meme estetiği ile çözüm bulabilirsiniz. İstediğiniz kıyafetleri giymeye hazır olun.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/estetik-cerrahi-yuz-estetigi-1-min.jpg

Yüz Estetiği

Aynaya baktığınızda gördüğünüz sorunları değiştirmek için bir adım atabilirsiniz. Kulak, göz ve çene gibi yüze ait uzuvlarda fark yaratan operasyonlarla tanışın ve değişin.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/estetik-cerrahi-vucut-estetigi.jpg

Vücut Estetiği

Vücudunuzda rahatsız olduğunuz ve fonksiyonel olarak sizi rahatsız eden noktaları değiştirebilirsiniz. Kol, karın, bacak ve liposuction ile vücudunuzun hatlarını yeniden çizebilirsiniz.

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ameliyatsiz-estetik-sac-ekimi-min.jpg

Saç Ekimi

Dökülüp giden saçlarınıza kavuşabilirsiniz. Saç ekimi sayesinde genellikle pek çok erkeğin karşı karşıya kaldığı makus kader değişiyor. Siz de aynadaki sizle barışmak için bir adım atabilirsiniz.

Danışan

Yorumları

2. ayımdayım semptorinoplasti olduğumu bilmeyen arkadaşlarım ”Bir güzellik gelmiş ama anlayamadım ne” diyorlar. Çünkü ameliyat sonrasında mor ve şişkin gezmedim….

Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde kendime en iyi doktoru bulmak istedim. Araştırırken, Nişantaşı’nda yeri olan çok ünlü bir plastik cerrahın Süleyman bey için “çok iyi bir plastik cerrahtır ve çok iyi buruncudur” dediğini duydum. Bu beni çok etkiledi ve hemen randevu aldım. Süleyman beyin hastanesinde çok ilgili ve güler yüzlü bir ekip karşıladı beni. Ameliyat öncesi ve sonrası her şey çok iyi gitti. Ben küçükken bisikletten düşmüştüm ve burnum kırılmıştı. O günden beri kemerli ve biraz yamuk bir burnum vardı. Bu benim hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok rahatsız ediyordu ama ameliyat için kolay kolay doktorlara güvenemiyordum. Artık Süleyman bey sayesinde çok doğal ve yüzüme çok yakışan bir burnum var. Kendimi çok daha güzel ve özgüvenli hissediyorum. Süleyman beye güzel burnum için çok teşekkür ederim. Onu herkese tavsiye ederim.

Taş Klinik ailesi başta Doç. Dr. Süleyman Taş hocamız olmak üzere tüm ekip nazik, kibar ve sevgi dolu. Kliniğe ilk girdiğim andan itibaren her şeyin güzel olucağını anlamıştım…

Ameliyat sonrası sürecimi yüzümün herhangi bir bölgesinde morluk oluşmadan, ağrısız/acısız bir şekilde atlattım. Bugün atel ve tamponların çıkarılmasıyla birlikte burnumun yeni şeklini görmüş oldum ve gerçekten şimdiden BAYILDIM :)….

Sürecimden cok memnunum. Erkek oldugum icin estetik olarak kaygiliydim ve yapay bi gorunumden korkuyodm ama gorunum gercekten cok dogal. Burnumda bircok sorun olmasina rağmen islem sonrasi hic morarma olmadi.

Yıllardır korkup kaçtığım ameliyata, sizi Habertürk’te gördükten sonra seve seve geldim. Verdiğim en iyi kararlardan biriydi sizin hastanız olmak. Büyük özveriniz ve yoğun emeğiniz için teşekkürler..

Bizimle

İletişime Geçiniz

Operasyonlar hakkında detayları öğrenmek için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/iletiisim-formu-yani-min.jpg
  Bizi Arayın
  +90 543 456 3693
  Bizi Arayın
  +90 543 456 3693
  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

  15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

  Sosyal Medya

  4,6 671 reviews