: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Estetik Cerrahi > Penis Büyütme
Penis Büyütme

Penis Büyütme

Penis Büyütme-Uzatma

Penis BüyütmePenisin boyutu ve büyüklüğü toplumdan topluma değişmekte olup, bizim toplumuzda normal penis boyutu 12-15 cm arasında değişmektedir.

Peki penis uzatma nedir ve hangi durumlarda yapılmaktadır? Penisin aynı zamanda dışarıdan gördüğümüz kısmı dışında içeride de devam eden kısmı vardır. Bu ameliyatta penisin kök kısmı dediğimiz yerinden ufak bir kesiden girilerek bu içerideki kısmı dışarı çıkarılır böylece penisin boyu 3-4 cm kadar uzayabilmektedir.

Gömülü penis dediğimiz durumda penis aşırı kilo gibi durumlarda içeri gömük durumda olup, kişinin cinsel ilişkiye girmesine engel olmaktadır. Bu durumda penis etrafındaki yağlı dokular ve cilt fazlalıkları alınarak penis dışarı çıkarılmakta ve eğer penisin boyu uzatılmak isteniyor bu ameliyat ile birlikte yapılabilmektedir.

Cinsel ilişki esnasında esas önemli olan penisin boyundan çok kalınlığı olduğundan, penisin kalınlığı da yağ enjeksiyonu ile arttırılabilmektedir. Genellikle karın bölgesinden aldığımız yağları enjektör ile penise vererek daha kalın olması sağlanabilmektedir.

Yalnız bu ameliyatlar, halk arasında iktidarsızlık denilen erektil disfonksiyon durumunda yapılmamaktadır. Bu durumda kişinin sertleşme sorunu olduğundan daha çok mutluluk çubuğu denilen pompalı ya da bükülebilir penil protezler yerleştirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir