: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Güzellik Birimili>Merak Ettikleriniz > Ameliyatsız Yüz Germe 10 Soru – Cevap
unnamed - Ameliyatsız Yüz Germe 10 Soru - Cevap

Ameliyatsız Yüz Germe 10 Soru – Cevap

[0 kişi oy verdi. Ortalama Puan: 0]

Ameliyatsız yüz germe ameliyatı eski zamanlarda çok mümkün değildir ve insanların ameliyat korkuları genç görünme isteklerini geride bırakıyordu. Teknolojinin ilerlemesi ve tıbbın gelişmesi ile birlikte belli cihazlar sayesinde ameliyatsız acısız hızlı ve etkili çözümlerle sonuç almak artık mümkün ve bu ameliyatsız işlemler içerisinde en etkili olan cihazlardan birisi HIFU (Ameliyatsız Yüz Germe) dur. Bugün ki yazımızda ameliyatsız yüz germe 10 soru – cevap konumuzu ele alacağız.

https://www.youtube.com/watch?v=rMmzp8X51D8

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Nedir?

Hıfu açılımı High Intensity Focused Ultrasound şeklindedir ve baş harflerinden oluşan bir kelime olarak karşımıza çıkar. Türkçe karşılığı ise Yüksek Yoğunluklu Fokuslu Ultrason olarak bilinir.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Etkisi Nedir?

Ultrasonik Cilt Sıkılaştırma (HIFU); Yüz, boyun ve çeşitli vücut bölgelerinde ciddi cilt sıkılaştırma ve kaldırma etkilerini gerçekleştiren ameliyatsız etkili bir estetik tedavidir. Kaş, boyun ve yüz kaldırma, nazolabial kat azaltma ve cilt sıkılaştırılması ve gençleştirilmesi için kullanılmaktadır.

ultherapy 7 300x185 - Ameliyatsız Yüz Germe 10 Soru - Cevap

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Kaç Seans Yapılır?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) genellikle tek seans yapılmaktadır. Ancak kişinin ciddi sarkık problemi var ise ikinci seans yapılabilir.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Ne Kadar Sürer?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) uygulanan bölgeye göre değişmektedir. Yüz ve boyun bölgeleri için genellikle 1.5 saat sürmektedir.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Etkisi Ne Kadar Sonra Görülür?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe)) Tam olarak etkisini 2 ay sonra görmüş oluruz. İşlem sonrası cilt altında sıkılaşma başlar ve bu sıkılmayla birlikte sarkık bölge yukarı doğru kalkar.

yuz germe 300x200 - Ameliyatsız Yüz Germe 10 Soru - Cevap

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Kimlere Yapılır?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) Yüz, boyun, kaş sarkmaları olan 30 – 35 yaşlarında olan kişilere yapılabilir.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Kimlere Uygulanmaz

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) kalp pili olanlara, kanama bozukluğu hastalığı olanlara, dolgu yaptıranlara, işlemi yapılacak bölgede enfeksiyon varsa, şeker hastası ve hamile olan kişilere uygunlanmaz.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Sonrası Ne Yapılmalı?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) sonrasında koruyucu krem sürülerek normal hayatınıza devam edebilirsiniz. Bir veya iki gün aşırı yoğun spor yapmanız önerilmez.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Hangi  Aylarda Yapılmalıdır?

Herhangi bir ay sınırlandırması bulunmamaktadır. Dört mevsim gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.

Hıfu (Ameliyatsız Yüz Germe) Ağrılı Bir İşlem Midir?

Hıfu (Ameliyatsız yüz germe) ağrılı bir işlem değildir. İşlem öncesinde verilen lokal krem sayesinde işlem ve işlem sonrası herhangi bir ağrı hissi olmamaktadır.

Ameliyatsız yüz germe 10 soru – cevap yazımızın sonuna geldik umarım sizler için bilgilendirici bir yazı olmuştur. Aklınıza takılan sorular ve daha fazla bilgi için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir