Burun Estetiğinde Klinik Seçimi | Doç.Dr.Süleyman Taş

[toc]

Burun estetiği olmaya karar verdikten sonra yapmanız gereken ilk şey bir klinik seçmektir. Çünkü bir klinik burun estetiğinizin sonuçlarını etkileyebilir. Bu haftaki blog yazımızda klinik seçiminde dikkat etmeniz gerekenleri size aktarmak istedik.

Burun Estetiği Kliniği Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Burun estetiğinde klinik seçerken dikkat etmeniz gerekenleri yazımızın bu kısmında sizler için anlattık.

1. Klinikte Görevli Estetik Cerrah

Burun estetiği kliniği seçerken öncelikle orada görev alan estetik cerraha ya da cerrahlara bakmanız gerekmektedir. Ameliyatınızı yapan doktorun uzmanlık alanlarını ve yeteneklerini öğrenmeniz ameliyatınız açısından önemlidir. Doktorun burun estetiği konusunda daha önce fazlasıyla çalışmış olması, burnun anatomik yapısına hakim olması ve daha önce başarılı işler çıkarmış olması sizi bu konuda tatmin edecektir. Bu konuda daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz “Burun Estetik Doktoru Seçiminde Püf Noktalar” isimli yazımızı okuyabilirsiniz.

2.İletişim

Burun estetiği olduktan sonra burun estetik kliniği ile dilediğiniz zaman iletişime geçebilmeniz önemlidir. Bu sizi hem rahatlatır hem de olası problemlerin önüne geçmenizi sağlar. Bu yüzden bu konuda net bir bilgiye sahip olmalısınız. Ameliyat olmak istediğiniz kliniğe onlara hangi numaradan ulaşabileceğinizi ve ulaşabileceğiniz saat aralıklarını sormalısınız. Ayrıca ilk görüşmede sizinle kurdukları iletişimden memnun kalmalısınız. Yönelttiğiniz sorulara tam anlamıyla cevap vermeleri önemli.

3.Güven

Kliniğin ortamı ve klinikte çalışanlar size güven vermeli. Geçireceğiniz ameliyatın başarısından emin olmalısınız. Bu konuda kliniğin eski hastaları size yardımcı olabilir. Öncesi ve sonrası fotoğraflarını görmek her zaman için güvenmenin ilk adımıdır. Klinikten bu fotoğrafları talep edebilirsiniz.

4.Simülasyon Programı

Simülasyon programı kullanan bir klinik seçmenizi öneririz. Çünkü bu program sayesinde ameliyattan sonra herhangi bir sürprizle karşılaşmanız söz konusu değildir. Burun estetiği ameliyatı öncesi ortaya çıkabilecek görüntüyü görmüş olursunuz.

5.Hijyen

Burun estetiği sonrası komplikasyon oluşmaması için buru estetiği yapılan ortamın hijyenikliği önemlidir. Bu yüzden klinik seçerken aldıkları tedbirlere de göz atmalısınız. Ameliyatınızın streil bir ortamda yapılacağından emin olmalısınız.

Burun estetiğinde klinik seçimi yaparken dikkat etmeniz gerekenleri size anlattık. TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak bu konudaki prosedürleri yerine getirerek hastalarımızın güvenli bir ortamda istedikleri burun şekline sahip olmaları için çalışıyoruz. Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizlerle +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden iletişime geçebileceğinizi belirtmek ister; sağlıklı günler dileriz.

Yorum Yaz

Puanınız*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi*

https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/suleyman-tas-logo.png

10 yıldan fazla deneyimi ile 5000’nin üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Doç.Dr.Süleyman Taş, şu an hastalarını muayenehanesinde görmektedir

Üye Dernekler
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/TPRECD-logo.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ASOPS-logo.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/vsfrm-logo-1.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ishrs-logo.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/uems-logo.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/epsrc-logo.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/euraps-logo-1.png
https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/ISAPS-logo.png
Sosyal Medya
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Doç. Dr. Süleyman TAŞ
Merhaba 🙌
Size nasıl yardımcı olabiliriz?