V-Line Kalıcılığı Ne Kadar? | Doç.Dr.Süleyman Taş

V-Line yani ameliyatsız yanak inceltme yine günümüz teknolojisi kullanılarak yapılan ameliyatsız estetik işlemidir. Yanağı tombul gösteren yağ yastıkçıklarına ağız içinden ameliyatsız radyofrekans teknolojisi ile yapılan başarılı bir tedavidir. Yanak bölgesinde incelme ve sıkılaşma elde edilmektedir. İşlem çok basit ve kolaydır. Örnek olarak diş fırçalamaya benzetebiliriz ağız içerisinden bir ince uzun bir çubuk gibi düşüne bilirsiniz yukarı ve aşağıya uygulanan bu işlemde verilen ısı ile tombul yanakların bu ısı ile eridiğini ve birkaç gün sonra eriyen yağların vücudun sindirerek attığı ve geriye kalan ince yanak yapısı ile  başarılı sonuca ulaşmak mümkün. V-Line kalıcılığı ne kadar konu başlıklı yazımızı değerlendireceğiz.

https://www.youtube.com/results?search_query=S%C3%BCleyman+tas+yanak+inceltme

V-Line Kalıcılığı

Ameliyatsız yanak inceltme 3 ile 6 seans önerilebilmektedir. İşlem her bir yanak için ortalama 15 dakika sürmektedir. İşlem öncesinde veya işlem sırasında herhangi bir ağrı kesici veya anestezi uygulanmamaktadır. İşlemden sonra şişme veya morarma olmamaktadır. Günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. 18 yaşını dolduran herkese yapılabilir. Ameliyatsız yanak inceltme (V-Line) kalıcı bir işlemdir.

Ameliyatsız yanak inceltme öncesinde dikkat etmeniz gerekenler konusunda sizi bilgilendireceğim. İnce ve dar yanaklarınız varsa ve talebiniz daha da dar olması veya ince olması ise bu işlem için uygun hasta sınıfına girmezsiniz. İşlemden sonra eritilen yanak yağları sonradan tekrar gelmediği için işlemin telafisi olmayacaktır. Bu yüzden yüz anatomisinden anlayan ve alanında uzman doktor tarafından muayene olmanız ve işlem hakkında bilgi almanızı önermekteyiz. Ameliyatsız yanak inceltme işleminden önce mutlaka scleroderma gibi cilt hastalığınız var  ise, kalp pili olan, ve senti olan kişilerin Doktoruna mutlaka danışması gerekmektedir. Çünkü ameliyatsız yanak inceltme yapılması bu hastalara önerilmemektedir.

V-Line Kalıcılığı Ne Kadar?

Ameliyatsız yanak inceltme (V-line) herhangi bir bilinen zararı bulunmamaktadır. İşlemin etkisi hemen çıkmaya başlar ve 7 gün sonra oturmaya başlar. Asıl etkisi ise 2 ay sonra görülmektedir. Geniş yanaklarınız varsa ,yüzde sarkma gibi sorunlarınızdan hızlı ve etkili şekilde kurtulabilmektesiniz.

Ameliyatsız yanak inceltme ile ilgili işlemden sonra herhangi bir şey yapmanız gerekmemektedir. Günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bunun için kullanmanız gereken ilaç vb. gibi şeyler kullanmanız.

V-line kalıcılığı ne kadar konu başlıklı yazımızın sonuna geldik. Daha fazla bilgi ve sorularınız için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

Avatar of assoc. Prof. Dr. Suleyman tas
Assoc.Prof.Dr. Suleyman TAS
0 Comment

No Comment.

https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/suleyman-tas-logo.png

15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Doç.Dr.Süleyman Taş, şu an hastalarını muayenehanesinde görmektedir.

Üye Dernekler
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/TPRECD-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/ASOPS-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/vsfrm-logo-1.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/ishrs-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/uems-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/epsrc-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/euraps-logo-1.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/03/ISAPS-logo.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/06/rinoplasti-logo-2.png
https://img-suleymantas.mncdn.com/wp-content/uploads/2021/06/rinoplasti-logo.png
Sosyal Medya

4,8 535 reviews

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Doç. Dr. Süleyman TAŞ
Merhaba 🙌
Size nasıl yardımcı olabiliriz?