: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Güzellik Birimili>Merak Ettikleriniz > Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru – Cevap
0001467 hydrafacial klasik cilt bakimi lokman hekim akay hastanesi 550 550x400 - Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru - Cevap

Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru – Cevap

Bu yazıyı derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]

Cilt temizliği, cilt bakımı yüzümüzün temiz görünmesi için gereken yapılan bir çok işlem bulunmaktadır. Bir çok insanlar evlerinde cilt bakımını kendi imkanları ile yapabilmektedir. Ancak ne kadar etkili olduğu tartışılması gereken bir durum olabilmektedir. Bugün ki yazımda sizlere profesyonel cilt bakımından bahsedeceğim. Cildinizin ihtiyacı olan tüm vitamin ve minerallerini karşılayan Taş bebek cilt bakımı 10 soru – cevap yazımızda sizleri bilgilendireceğiz.

kapak 281x300 - Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru - Cevap

Medikal Cilt Bakımı Faydaları Nedir?

Cildin derinlemesine temizlenmesini ve yenilenmesini sağlar, Cilt sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olur, dengeli ve parlak bir görünüme sahip olursunuz, cildinizde bulanan kirlerden ve siyah noktalardan kurtulmuş olursunuz, yaşlanmaya bağlı kırışıklıkların ve sarkmaları engeller, cildin yağ ve nem oranını dengeler.

Medikal Cilt Bakımı Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

Medikal cilt bakımı sonrası güneşten 1 – 2 gün korunmalı ve en az 50 faktörlük güneş korucu kullanılmalıdır, kimyasal ürünlerden kaçınılmalıdır, işlem sonrası 3 – 4 saat yüze su değdirilmemelidir, sigar içilmemelidir, işlem ile aynı gün kozmetik ürünlerin kullanılmamasını öneririz.

antiaging cilt bakimi - Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru - Cevap

Cilt Bakımı Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Profesyonel cilt bakımı her ay 1 kez yapılması gereken cilt için gerekli olan işlemdir.

Cilt Bakımı Ağrılı Bir İşlem Midir?

Cilt bakımı sırasında herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. İşlem boyunca rahatlama hissi devam eder ve işlem sonrasında pürüzsüz parlak bir cilde sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakımı Kimlere Yapılır?

Cilt bakımı cerrahi bir müdahale olmadığı için çok nadir problemler dışında herkese uygulanabilir. Cilt gelişimi tamamlamış hastaların ön değerlendirme sonucu işlem için uygun olup olmadığı değerlendirildikten sonra işlem uygulanır.

Cilt Bakımı 300x133 - Taş Bebek Cilt Bakımı 10 Soru - Cevap

Cilt Bakımı Zararlı Mıdır?

Cilt bakımı zararlı değil aksine cilt için çok sağlıklıdır. Cilt için mutlaka ayda 1 kez yapılmalıdır.

Kuru Ciltler İçin Uygun Mudur?

Cilt bakımı kesinlikle kuru ciltler için bire birdir. Cilt için gerekli olan vitamin ve mineraller ciltlerinizi genç ve parlak göstermeye yarayacaktır.

Sonuç Ne Zaman Görülür?

Medikal cilt bakımının en büyük avantajlarından birisidir. Cilt bakımı sonrası işlemin sonucunu hemen görebilirsiniz.

Cilt Bakımı Kaç Saat Sürer?

Cilt bakımı ortalama olarak  1 saat kadar sürebilmektedir. İşlem öncesi makyajlar silinerek direk işleme alınabilirsiniz.

Cilt bakımı neden yapılır?

Medikal cilt bakımı cildin canlılığını yeniden kazandıran, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildi solgun gösteren etkenleri temizlemek ve ciltleri yenilemek için uygulanan işlem olmaktadır.

Taş bebek cilt bakımı 10 soru – cevap yazımızın sonuna geldik. Merak ettikleriniz ve daha fazla bilgi için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir