: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Merak Ettiklerinizli>Saç Ekimi > Saç Ekimi Fiyatı
genetik sac dokulmesi 1 1000x400 - Saç Ekimi Fiyatı

Saç Ekimi Fiyatı

Saç ekimi genelde erkeklerin yaptırdığı kadınların daha az yaptırma ihtiyacı duyduğu işlemdir. Genetik sorunlar ile saç dökülmesi yaşayabilirsiniz veya saç için gerekli mineral ve vitaminleri almamanız saçın önce yıpranmasına, kırılmasına ve saç köklerinin zayıflayarak dökülmesine neden olmaktadır. Teknoloji ve bilimin ilerlemesi saç ekimi tekniklerinin gelişmesine öncelik etmiştir. Bu yüzden insanların aldığı sonuç daha çok yüz güldürmektedir. Hızlı iyileşme süreci ve ağrısız kalıcı çözüm olan saç ekimi için en çok merak edilen soru saç ekimi fiyatlarıdır. Saç ekimi fiyatı kişiden kişiye saç yapısına ve bir çok faktöre göre değiştiği kişinin istek ve taleplerini bilmeden net bir rakam söylemek mümkün değildir.

evrimagaci.org public content media f2613d291ea0aa50c881b06a1e022cea 300x169 - Saç Ekimi Fiyatı

Saç Ekimi Fiyatını Etkileyen Faktörler

  • Saç dökülmesi seviyesi
  • Ekilecek olan greft sayısı
  • Kullanılan teknik
  • Kullanılan ek hizmet

Saç dökülmesi seviyesine bakılarak ne kadar saç ekimi yapılacağı kararlaştırılır. Tek seans için en fazla 5000 – 6000 adet saç kökü alınıp ekilebilir. Ancak kel olan bölge çok fazla ise 2. seans gerekiyor ise 10000 adet saç ekimi iki seansa bölüştürülerek yapılabilmektedir. Kullanılan teknik başarı oranını doğrudan etkilemektedir. Saç ekimi için 2 yöntem kullanılır FUT ve FUE yöntemleridir. Eskiden FUT yöntemi dediğimiz teknik ile ense bölgesinden saçlı deri kesilerek alınan saç dokusu küçük parçalara ayrıldıktan sonra kel olan bölgeye nakil edilmekteydi. Ancak günümüzde FUE yöntemi dediğimiz yine ense bölgesindeki saçlı deriden kıl folikülleri tek tek motor yardımı ile alınarak kel olan bölgelere mikro – greftleme tekniği ile nakil edilmektedir. Bu teknik ile yapılan saç ekimi sonucu çok daha iyi olurken hastaların iyileşme süreçleri daha kısa olmaktadır.  İstenilen sonucun daha hızlı elde edilmesi hastaların tercih ettiği teknik olmaktadır. Aldığınız hizmet burada hizmeti veren kişi için hasta memnuniyeti diyebiliriz. Sizin ameliyat öncesi ve sonrası için daha kolay ve rahat geçmesini sağlayacaklardır hastane seçimi ve hizmeti bu konuda yine son derece önemlidir ve tüm süreç geride kaldığı zaman siz ve saçlarınız artık daha öz güvenli, yaşam kaliteniz daha yüksek olacaktır.

unnamed 4 300x290 - Saç Ekimi Fiyatı

Saç ekimi fiyatları ile ilgili yazımızın sonuna geldik daha fazla bilgi ve sorularınız için bizimle (+905320563693) iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir