Kliniğimiz

Taş Klinik Hakkında

Taş Estetik Cerrahi Kliniği Prof. Dr. Süleyman Taş Tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar  “Doğal Güzelliğin Adresi®” feslesefi ile ilerlemekte olup hastalarına özen ve ilgi ile hizmet vermektedir. Taş Estetik Cerrahi Kliniği, estetisyenler, psikolog, fotoğrafçı, hemşire, klinik asistanları ve genel müdürden oluşan bir kadroya sahiptir. 

Botulinum toksini, dolgu maddeleri, PRP, mezoterapi, ultrasonografik yüz ve vücut germe, profesyonel medikal cilt bakımı, radyofrekanslı altın iğne, meme estetiği, burun estetiği ve kulak estetiği gibi cerrahi işlemler uygulanmaktadır. Bütün bu uygulamalarda doğal ve güzel bir dokunuşu esas almaktadır. Taş Estetik Cerrahi kliniğinde hastaların mutluluğunu en üst düzeyde sağlamak için çalışılmaktadır. 

Vizyon

TAŞ Estetik Cerrahi Kliniği olarak vizyonumuz estetik alanında yenilikçi bir bakış açısıyla ilerleyip, yüksek kalitede hizmet sunan bir merkez olmaktır. 

Misyon

TAŞ Estetik Cerrahi Kliniği olarak Ulusal ve Uluslararası düzlemde hastalarımızın yaşamlarını güzelleştirmeye dayalı adımlar atan, üstün kalite ve değerde hizmetler sunmaktayız. 

2. ayımdayım semptorinoplasti olduğumu bilmeyen arkadaşlarım ”Bir güzellik gelmiş ama anlayamadım ne” diyorlar. Çünkü ameliyat sonrasında mor ve şişkin gezmedim….

Burun ameliyatı olmaya karar verdiğimde kendime en iyi doktoru bulmak istedim. Araştırırken, Nişantaşı’nda yeri olan çok ünlü bir plastik cerrahın Süleyman bey için “çok iyi bir plastik cerrahtır ve çok iyi buruncudur” dediğini duydum. Bu beni çok etkiledi ve hemen randevu aldım. Süleyman beyin hastanesinde çok ilgili ve güler yüzlü bir ekip karşıladı beni. Ameliyat öncesi ve sonrası her şey çok iyi gitti. Ben küçükken bisikletten düşmüştüm ve burnum kırılmıştı. O günden beri kemerli ve biraz yamuk bir burnum vardı. Bu benim hem fiziksel hem de psikolojik olarak çok rahatsız ediyordu ama ameliyat için kolay kolay doktorlara güvenemiyordum. Artık Süleyman bey sayesinde çok doğal ve yüzüme çok yakışan bir burnum var. Kendimi çok daha güzel ve özgüvenli hissediyorum. Süleyman beye güzel burnum için çok teşekkür ederim. Onu herkese tavsiye ederim.

Taş Klinik ailesi başta Doç. Dr. Süleyman Taş hocamız olmak üzere tüm ekip nazik, kibar ve sevgi dolu. Kliniğe ilk girdiğim andan itibaren her şeyin güzel olucağını anlamıştım…

Ameliyat sonrası sürecimi yüzümün herhangi bir bölgesinde morluk oluşmadan, ağrısız/acısız bir şekilde atlattım. Bugün atel ve tamponların çıkarılmasıyla birlikte burnumun yeni şeklini görmüş oldum ve gerçekten şimdiden BAYILDIM :)….

Sürecimden cok memnunum. Erkek oldugum icin estetik olarak kaygiliydim ve yapay bi gorunumden korkuyodm ama gorunum gercekten cok dogal. Burnumda bircok sorun olmasina rağmen islem sonrasi hic morarma olmadi.

Yıllardır korkup kaçtığım ameliyata, sizi Habertürk’te gördükten sonra seve seve geldim. Verdiğim en iyi kararlardan biriydi sizin hastanız olmak. Büyük özveriniz ve yoğun emeğiniz için teşekkürler..

Bizimle

İletişime Geçiniz

Daha fazlası için şimdi bizimle iletişime geçiniz.

  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/iletiisim-formu-yani-min.jpg
  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2021/03/suleyman-tas-faq-alani.jpg

  Taş Estetik

  Cerrahi Merkezi

  Bizimle iletişime geçip detaylı muayene olabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Adres
  Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11,Terrace Fulya Center 1,
  Daire:97, Şişli – Istanbul / Türkiye
  Telefon
  +90 543 456 3693
  E-Posta
  info@suleymantas.com.tr
  https://www.suleymantas.com.tr/wp-content/uploads/2024/02/Logo-TR-2.png

  15 yıldan fazla deneyimi ile 10.000 ’in üzerinde plastik cerrahi ameliyatını başarı ile gerçekleştirmiş olan Prof.Dr. Süleyman Taş, şu an hastalarını TAŞ Tıp Merkezi nde görmektedir.

  Sosyal Medya

  4,6 671 reviews