: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27

Danışanlarımız

Kapalı Rinoplasti Kursu Yorumlarımız

Doç. Dr. Süleyman TAŞ Yorumları

Burun estetiği olarak yeni bir görünüme ve yüze sahip olmak isteyenler için, Doç. Dr. Süleyman TAŞ’a ameliyat olan birçok hastanın burun ameliyatı ile ilgili görüşlerini inceleyebilirsiniz. Yapılan yorumlar, hastaların burun ameliyatı öncesi ve sonrası yaşadığı deneyimlerden ve değişimlerden örnekler sunmaktadır.

Lara Ünal

Süleyman Taş ile tanışmam 2018 Ocak aynının sonunda oldu. Uzun süren ameliyat olma isteği ve yaptığım araştırmalar sonucu bir tanıdık önerisiyle burayı buldum ve randevu alıp kontrole geldim. Kontrole geldiğimde yüzüm daha oturmadığından dolayı beklemem gerektiği söylendi, hayal kırıklığı yaşamış olsam da beklemeyi tercih ettim ve bir yıl sonra 2019 Nisan ayında ikinci randevum için geri geldim. Artık ameliyata hazır olduğumdan ameliyat süreci başlatıldı, bu süreç içerisinde gerek Süleyman Bey gerek klinikte çalışan asistanlar ve hemşireler sayesinde içim çok rahattı. Çok ilgili ve başarılı bir ekip, yaptıkları için ne kadar teşekkür etsem az. 2 Temmuzda ameliyatım oldu bugün atelim alındı ve sonuçlardan daha memnun olamazdım. Ne kadar düşünsem bu kadar güzel bir sonuç alabileceğimi beklemezdim, bu doktorum sayesinde mümkün oldu. Gönül rahatlığıyla burunuyla ilgili sorun yaşayan, görüntüsünden memnun olmayan herkese buraya gelmelerini önerebilirim.

Ece Özdemir

Çok ilgili ve profesyonel bir ekip. Iyileşme süreci boyunca hep destek oldular. Dr. Süleyman Taş işini en iyi yapan doktorlardan. Bütün şikayetlerimi dinleyip ve bana en çok yakışan burnu tasarladı. Çevremde ki herkes bende bir değişiklik olduğunu fakat ne olduğunu bilmediklerini söylüyor. O kadar ki doğal. Şu an erkek arkadaşım için ameliyat tarihi alıyoruz ?

Mehmet Peşin

2 ay önce burun ameliyatı oldum. Ameliyat sonrası çok rahat geçti. Morarma ve ağrım hiç olmadı. Eskisinden daha iyi nefes alabiliyorum. İyileşme süreci çok kısaydı. İşini iyi yapan, başarılı bir doktor.Kendisi kadar asistanları da güleryüzlü ve samimiydiler. Yoğun programları olduğu için randevu ve ameliyat randevu tarihleri biraz uzundu ama iyi ki beklemişim diyorum.Herkese tavsiye edebilirim gönül rahatlığıyla.

Arda Akkar

Suleyman Bey ile tanismak burnumun basina gelen en guzel sey oldu. Burnum tikanmadan, kurumadan ve akintisiz bir sekilde ilk kez bu kadar rahat nefes alabiliyorum; ustelik ameliyat olali bir sene bile gecmedi…Gercekten nefes almanin nasil bir hissiyat oldugunu ogrenmek icin bir numarali adres.

Egdat Mustafa

Daha önceden ameliyat olmuştum. Ancak nefes olarak çok zorluk çektim takii derin araştırmalarım sonucu Süleyman Beyi bulana kadar. Gerek kendisi gerek ekibi tüm süreçte adım adım yanımda oldular her süreçi detaylı olarak bilgilendirdiler. Revizyon ameliyatımı Süleyman Beye oldum. Suan çok iyi nefes alabiliyorum Harika ötesi bir ekip çok profesyonel başta Süleyman Bey olmak üzere emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

Sema Çiftlikoğlu

Senelerce düşündükten, araştırdıktan hatta bir çok doktor ile görüştükten sonra burun ameliyatımda kararımı Süleyman beyden yana verdim. İlk görüşmemizde kendimi güvende hissettim ve tamam diyip tüm planlamayı o gün yaptık.12.04.2019 yani geçtiğimiz hafta Amerikan hastanesinde, kapalı teknik ile yani dışarda dikiş dahi olmadan ameliyatım gerçekleşti. Hem nefes alma hem de estetik açıdan şikayetlerim vardı. İlk haftam nerdeyse sıfır morluk, çok az şişlik ve ağrısız olarak oldukça rahat geçti. Tampon ve atel alımı sırasında da hiç bir ağrı-sıkıntı yaşamadım. Zaten Öznur hn ne dediyse aksi hiç bir şey olmadı ?  Bu süreçte doktorumuzun dışında ekibi de inanılmaz güven verdi. Öznur hn, Burcu hn, Emre bey ilgiyle, tatlı tatlı desteklerini verdiler.  Herşey için gerçekten çok teşekkür ediyorum. Artık nefes alabiliyorum, verdikleri masajları ve bakımları yapıyorum, sabırsızlıkla ödemin gidip asıl burnuma kavuşmayı bekliyorum. ?

Esma Şahiner

Ben cok zor bir vakaydım, son 2 senedir ciddi şekilde nefes sorunum vardı. Burun ameliyatı olmam gerekiyordu. Tercihimi Süleyman hocadan yana yapmakla en dogru kararimi vermişim. Beni bir amliyatiyla bambaska biri yapti. Ilk aynaya baktigimda kendimi tanıyamadim sonradan burun yerine oturdukca sekli belli olmaya başladı ve yeni burnumu çok sevmeye başladım. Çok zor bir burundan  çok güzel bir burun çıkardı.Hocam ameliyatımda bana çok emek verdiğini iyi biliyorum, kesik yapmam gerekiyor demişti bir gün öncesinde, fakat ameliyattan ciktğımda hiç bir şekilde kesiğim olmadığn ögrenince çok mutlu oldum. Cok zorlu bir ameliyatı kesiksiz başardığı için hocami tebrik ederim. Allah daima yolunu açik etsin, baaşrilarinin devamini dilerim. Gerçekten işini büyük incelikle ve severek yapıyor bu yüzden hic düşünmeden kendinizi Doç. Dr. Süleyman Taş hocanın ellerine teslim edebilirsiniz.

Bu zorlu süreçte yanımda olan ve emeklerinden dolayı başta doktoruma sonrada bütün Taş ekibine çok teşekkür ederim

Tuba Güneş

Suan ameliyatimin 1. Yili Süleyman bey ve ekibi ameliyatmın başından bu yana cok ilgili ve güleryüzlü. Benim isteklerimi önemseyen hastasini dinleyen bir doktor. Nefes problemim ve burnumun görüntüsünü düzeltildi ve cok memnunum. Hersey için teşekkür ederim.

İshak Güngör

Hocamızı Rize den  tanırız. Rize de vermiş olduğu ve hiç bir doktorun yapmak istemediği eşimin  revizyon ameliyat sözünü  İstanbul da  gerçekleştirdi. Kendisinin dediği gibi elimden geleni yaptım nefes alabileceği bana dua edecek. Çünkü burnundan hiç nefes alamiyordu. Aynen de öyle oldu.  Kendisini takip ediyoruz. Başarılarının devamını dilerim.

Gülsüm Karderin

Çok rahat bir ameliyat geçirdim ve sonuçlarını beğendiğim bi operasyon oldu.Ameliyattan sonra morarma,şişlik gibi hiçbir şey olmadı çok memnun kaldım. Süleyman Hocama ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Murat Çelik

Hekimliğiyle, güncel bilimi takip etmesi ve sürekli katkıda bulunmasyla kendini dünyaya ıspatlamış çok kaliteli bir Dr. ve harika çalışma arkadaşları ile hiç tereddüt etmeden kendinizi teslim edebileceğiniz bir klinik. Op. Dr. Süleyman Taş’ın diğer bir örneği olmayan atravmatik metodla yaptığı ameliyat sonrasında çok kısa sürede hayatınıza bambaşka biri olarak devam edeceğinizi garanti edebilirim. İkinci ameliyatım olması ve ilk ameliyatımın sonuçlarının berbat olması sebebiyle “İyiki” tanıdım, tedavi oldum dediğim muhteşem bir insan. Kliniğe girdiğiniz andan ameliyat sonrasına kadar güleryüzünü esirgemeyen bir çalışma ekibi. Kelimelerle ifade etmek zor sanırım. Şiddetle tavsiye edilir!!!!

Zeynep Çiçek

Hem kendisi hem de ekibiyle beni çok mutlu etti Suleyman Bey. Her konuda yardimci olup rahatlattiklari icin benim gibi pinpirikli bir insan bile bu sureci rahat gecirebildi o yuzden cok mutluyum. Doktoruma ve ekibine cook tesekkur ederim. Ben ona “Burunlarin Efendisi” diyorum:) iyi ki doktorum Suleyman Tas.

Gözde Utar

7 Ocak 2019 tarihinde Süleyman Bey’e septorinoplasti ve konka cerrahisi ameliyatı oldum. Gerek Süleyman Bey’in kendisi gerek ekibi Burcu Hanım, Öznur Hanım ve Emre Bey her aşamada çok ilgili ve yardım severlerdi, süreç boyunca bana kendimi hiç yalnız hissettirmediler, doktor bey tüm sorularımı sabırla ve güler yüzle yanıtladı.

Süleyman bey adeta dünyaya burun yapmak için gelmiş ? Bu konudaki yeteneği ve becerisi muazzam ve bence dünya çapında bir cerrah. ?

Kendimi ve tanıdıklarımı gözüm kapalı Süleyman Bey’e tekrar emanet edebilirim.

Şeyma Yavuz

Senelerdir hayalini kurdugum bişeydi sonunda oldu ve cok memnun kaldım iyi ki süleyman beyi tercih etmişim agrısız acısız bir ameliyat sürecim oldu kendisine burdan bikere daha teşekkür etmek isterim iyi ki varsınız.

Nesrin Kara

Hem doktor, hem sanatci. Bir plastik cerrahda bulunmasi gereken tum meziyetlere sahip mukemmel bir insan. Ablamin ve erkek kardesimin burun ameliyatini yapti. Ne kesi var ne de iz. Biz cok memnun kaldik. Tavsiye ederiz.

Özden Dindar

Güler yüzle karşılamanın ardından, son derece konforlu şekilde operasyonum gerçekleştirildi… Sayın hocama ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyor ve ihtiyacınız dahilinde kesinlikle öneriyorum

Murat Çiçek

Dr süleyman taşa burun ameliyati oldum.Bundan dolayı cok memnun kaldım.Genc yaşta bu kadar başarılı olmasını ve ameliyatımı gerceklestirdiginden dolayı kendimi şanslı hissediyorum.

Tuğçe Ünal

Ben Süleyman bey e ameliyat oldum. Gerçekten çok ama çok cana yakın , sıcak kanlı, insana güven veren ve içini ısıtan bir insan .. Ki bu süreçte yardımda bulanan diğer ekip arkadaşları da dahil olmak üzere hepsi şahaneler . Özellikle Burcu hanım ve ameliyat sonrasında her an telefonlara cevap verip her soruyu gülümseyerek tatlılıkla cevaplayan Öznur hanım da dahil.. Gözü kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz

Semra Bilgin

Arkadaşımın tavsiyesiyle Süleyman Hocayı tanıdım ve îçim rahat olrak ameliyat oldum.Çok memnunum iyi ki olmuşum.Hiç tereddütsüz olmak isteyenlere tavsiye ederim.Ayrıca güleryüzlü,samimi kadrosuna da teşekkürler.

Umran Gulbuz
Ameliyat oncesi ve sonrasinda hic bir sikinti yasamadım. Her surecte bizzat ilgilendi. İyilesme surecimde hic bir sekilde agrı ve aci hissetmedim. Suanki goruntumden oldukca memnunum. Kendisine cok tesekkur ederim. İsinin ehli guven veren bir doktor. Ne kadar dogru bir karar aldıgımdan bugun tekrar emin oldum.

Songül Tekçe

Muayeneye geldiğim ilk günden beri hem klinikteki arkadaşların ilgisi ve samimiyeti hemde Süleyman hocanın ilgisi alakası muhteşemdi. Herşey için çok çok teşekkür ederim. İyi ki Süleyman hocamızı tanımışım. Ameliyat sürecim ve sonrası içinde binlerce kez teşekkürler. İyi ki sizi tercih etmişim.

Nuray Elmas
İkinci kez burun ameliyatı olmak Zorundaydım. Doktorumu çok iyi seçmem gerekiyordu çook şükür suleyman hoca karşıma çıktı ve kendisinden başka kımseye ameliyat olmak istemedim. Sonucumdan çok memnunum iyi ki tanıdım kendisine ve ekibine çok teşekkur ederim:)

Pelin Doğan

Ocak 2017’de ameliyat oldugum doktorum süleyman tas’a ne kadar tesekkür etsem az. Kemerli burnumu minik ve tam yuzume uygun bir hale getirdigi icin minnettarim.Burnunu yaptırmak isteyen herkese tavsiye ediyorum. İlgisi ve guler yuzu için ayrıca teşekkür ederim.

Deniz İpekoğlu

Tam 1 yıl önce hakkında okuduğum olumlu mesajları görünce acaba bende bu kişiler arasında olabilecekmiyim diye düşünürken amaliyatımın üzerinden tam 1 yıl geçti. Ve ben mutluyum burun amaliyatı oldum ben bir yıl öncesine kadar aslında nefes almıyormuşum bunu şuanda anlıyorum. Doğallığını hiç söylemiyorum bile yakın çevrem bile amaliyat olduğumu anlamadı en güzel tarafıda bu. Ya o güler yüzü o sempatik tavırları, en başta kendisi o kadar doğal ve samimi ki böyle insan içine sokası geliyor. Aslında söylenecek çok söZ var ama yetersiz kalır. İşte bu yüzden Süleyman bey anlatılmaz yaşanır. Birde bir asistanı varki burcu hanım ses tonu bile rahatlamanıza neden oluyor. Herşey için teşekkürler

Büşra Sezen Kazan

5 ay once Dr. Suleyman Tas’a burun ameliyat oldum. Bu surecte hem doktorumdan ve hem de klinik calısanlarının ilgisinden cok memnun kaldım. Ameliyatımdan sonra cevremdeki insanlardan da burnum hakkinda cok iyi yorumlar aldim. Her sey icin Dr. Suleyman Tas’a ve ekibine cok tesekkur ederim

Canan Özgür

Süleyman Hoca bu zamana kadar gördüğüm ve tanıdığım en saygın, en değerli, en titiz çalışan, işini severek yapan biri. Sadece doktor değil aynı zamanda bilim adamıdır. Başarılarının devamı dilerim.

Nazik Ozman
Kendimi bildim bileli burnumdan şikayetçiydim.Uzun araştırmalarım sonunda Süleyman Hocayı buldum onunla tanışıp muayene olduktan sonra da aradığım doktorun o olduğuna karar verdim ameliyat öncesi de sonrası da hem kendi hem de ekibi benimleçok ilgilendi.Ameliyat olduktan sonra ufak bir morar dahi olmadı.Ameliyatımın üstünden 1 hafta geçti şuan her şey yolunda bundan sonrasının da böyle olacağına eminim ekibine ve kendisine çok teşekkür ederim.
Merve Hatipoğlu
Süleyman bey çok ilgili ve alakalı işini severek yaptığı çok belli oluyor. Klinik ekibi çok sıcak ve samimi insan kendini güvende ve rahat hissediyor. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Samet Çınar

Geçirdiğim burun estetiği ameliyatından çok memnun kaldım. Doğal ve güzel görünen bir burna sahip oldum. Ameliyat öncesi ve sonrasında hem Süleyman Bey hem de ekibi her konuda çok bilgilendirici ve yardımcı oldular.


Songül Arslan

Burun ameliyatı öncesinde, süresinde ve sonrasında her görüşmemizde verdiği dikkat, dinleme, istekleri anlama ve muazzam sonuç. Ameliyat olmayı düşünenler varsa doktor süleyman taş bu konuda emin ellerde olduğunuzu hissettirecektir. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim..