: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27

Burun Ucu Estetiği

burunucu

Burnunuzdaki deformitelerin farkındaysanız, burun estetiği kapsamında yapılan cerrahi müdahaleler ile hem fonksiyonel hem de estetiksel olarak rahatlamanız mümkün.  Güzel bir burunla doğanlar şanslı olabilir. Ancak genetik yapı veya zamanla deformitelere uğramış bir buruna sahip olanlar da şanssız sayılmaz. Gelişen teknoloji ve yeni fikirler çerçevesinde burun estetiği zor bir operasyon olmaktan çıktı. Kullandığımız Kapalı ve Atravmatik Teknik ile deformiteleri giderilmiş doğal ama bir o kadar iddialı burunlar hayal değil. İşlem hastanede ameliyathane ortamında genel anestezi altında gerçekleştirilir. Ortalama 2 saat sürermektedir.

Bir de güzel bir burun sırtına sahip olan ancak burun ucunda deformitelere sahip kişilerde mevcuttur. Burun ucu estetiği ile bu hastalarımız için sadece burun ucuna yapılacak küçük bir müdahale ile tümüyle güzel bir buruna sahip olabilirler. Genel bir burun estetiğine nazaran daha kısa sürmektedir. Hastanede ameliyathane ortamı gereklidir. Genel veya lokal anestezi altında ortalama 30 – 40 dakıka kadar sürmektedir. Ağrı sızı olmamaktadır. İşlemden sonra aynı gün taburcu olunabilir.Burun ucu estetiği, genel burun estetiği operasyonuna göre  iyileşme süreci daha kısadır. Fonksiyonel olarak hava yoluna bir müdahale olunmadıysa tampon kullanmaya gerek yoktur.Birkaç  gün istirahatten sonra sosyal hayata rahatlıkla geri dönülebilir.

Burun ucu estetiğini de Kapalı ve Atravmatik Teknik ile gerçekleştirmekteyiz. Burun ucunda kolumella dediğimiz bölgede herhangi bir kesi olmadığı için ameliyat sonrasında iz de olmamaktadır.  Burun ucu estetiği ile burun sırtınıza orantılı, yüzünüze uygun bir buruna sahip olmanız zor değil.

Mevcut burnunuzdaki deformitelerin farkındaysanız ve rahatsız oluyorsanız bizlere müracat edebilirsiniz. Detaylı muayeneniz esnasında önce burun içi değerlendirmeniz yapılır. Hava yolunuzda nefes almanızı olumsuz etkıleyen durumlar var ise tespit edilir. Stüdyomuzda fotoğraflarınızı çekip , ameliyat sonrasında nasıl bir görünüme kavuşacağınızın  similasyonunu birlikte gerçekleştiriyoruz. Ve burun ameliyatınız esnasında hava yoluna da müdahalede bulunarak rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Ardından estetik deformitelerinizi düzelterek estetik kaygılarınızı gideriyoruz.

Etiketler:, , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir