: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Merak Ettikleriniz > Burun Estetiği Fiyatlarını Belirleyen Faktörler
burun estetigi fiyatlarini belirleyen faktorler 1000x400 - Burun Estetiği Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

Burun Estetiği Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak bu haftaki blog yazımızda burun ameliyatlarının fiyatlarını konu ediniyoruz. Bildiğiniz üzere burun estetiğinin türü ve yapıldığı yeri, fiyatları değiştirebilmektedir. Burun estetik ameliyatı olmayı planlayanlar ise bu fiyatları değiştiren etmenleri merak ediyor. Biz de buradan yola çıkarak burun estetik operasyonlarının fiyatlarını belirleyen faktörlere değinmek istedik. Sizin için faydalı ve bilgilendirici bir yazı olmasını umar, iyi okumalar dileriz.

Hem genlere, hem yaşa hem de beğenilere ve tercihlere bağlı olarak birçok insan burun yapısından memnun olmayabiliyor. Günümüzde teknoloji ve teknik olarak geldiğimiz yer sayesinde ise insanlar burun yapılarından memnun değillerse, burun görünümlerini istedikleri forma kavuşturulabiliyor. Üstelik burun ucu estetiğinden kemikli burun estetiğine kadar burun yapısı ile ilgili birçok operasyon gerçekleştiriliyor. Bu estetik operasyonlarının biçilen fiyatları ise birbirinden farklılık gösterebiliyor.

Burun Estetik Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

  • Öncelikle yapılacak burun estetik ameliyatının türüne göre fiyat değişmektedir. Bir önceki bölümde belirttiğimiz ve sizin de bildiğiniz üzere buruna yönelik farklı estetik operasyonlar gerçekleştirilebiliyor. Bu da ameliyatın türüne, kapsamına ve kullanılan tekniğine göre fiyatın değişmesini etkiliyor. Burun estetik operasyon çeşitlerine ait detayları aşağıdaki linkler aracılığıyla inceleyebilirsiniz.
  • Aynı tür burun ameliyatı için farklı yerler, farklı fiyatlar sunmaktadır. Bunu etkileyen faktörlerden bir tanesi de estetik doktorunuzun alanında başarısı, geçmişteki referanslarıdır. Estetik cerrahının kullandığı cihazlar ve teknikler de buna dahil edilebilir. Alanında kendini kanıtlamış bir estetik cerrahı, burun ameliyatında istediğiniz sonucu size vermeyi garanti ettiğinden talep edeceği hizmet bedeli de artabilir.
  • Estetik cerrahınızın anlaşmalı olduğu ve sizi ameliyata alacağı hastanenin, hangi hastane olduğu da burun ameliyat fiyatını etkileyen faktörler arasında yer almaktadır.
  • Burun ameliyatının türüne ve kullanılan tekniklere bağlı olarak hastanede kalış süresi de değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla hastanenin lükslüğü fiyatı etkileyen bir faktördür ve hastanede kaç gün kalmanız gerektiği de burun ameliyatı fiyatını değiştirir.
  • Burun ameliyatı öncesi ve sonrası verilmesi planlanan ek hizmetlerin kapsamı, fiyatı etkileyen bir başka unsurdur.
  • Ameliyatın yapılacağı şehir ve semt de burun estetiği fiyatını etkileyen bir başka faktör olarak ön plana çıkar.
  • Estetik cerrahınızın ameliyat esnasında kullandığı malzemeler hem operasyonun çeşidine hem de doktorun kendisine göre değişiklik göstermektedir. Daha iyi sonuç elde etmek adına kullanılan farklı malzemeler de burun ameliyatı fiyatlarını etkilerler.
  • Muayene sırasında tespiti yapılan birbirinden farklı yollar, burun estetiği için çizilecek yol haritasını, buna bağlı olarak da fiyatını değiştirebilir.
  • Burun estetiği öncesindeki anestezi süreci fiyatı etkileyen bir başka etmendir.

Burun ameliyatlarının fiyatlarını etkileyen faktörleri bu şekilde özetleyebiliriz. Ancak yukarıda sıraladığımız maddelerin içerisinde, fiyata etki faktörü en yüksek olan madde hangisi sorusunun yanıtı nettir: Doktorun alanındaki başarısı ve gösterebileceği referanslar. Son olarak net fiyatı belirlemek adına randevu alıp muayene olmanız gerekmektedir. Nitekim burun estetiği ile ilgili kesin yol haritası, yapılacak bu muayene ve testler ile belirlenmektedir.

TAŞ Estetik Cerrahi Merkezi olarak burun estetik fiyatlarına etki eden faktörlere dair hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Burun estetiği ile ilgili daha fazla bilgi almak için burun estetiği hizmet tanıtım sayfamızı inceleyebilir ya da randevu almak isterseniz, bizlere +90 532 056 3693 numaralı hat üzerinden ulaşabilirsiniz.

Etiketler: , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir