: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27
Ana Sayfa > Merak Ettikleriniz > Burun Ameliyatı Kaç Saat Sürer?
Burun Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

“Rinoplasti ameliyatı kaç saat sürer?” sorusu burun estetiği olmak isteyen pek çok kişinin kafasını kurcalamakta. Bu haftaki blog yazımızda burun estetiği saatleri hakkında kısa bilgiler vermek ve kafanızı kurcalayan bu soruyu bir düşünce olmaktan çıkartmak istedik.

Burun estetiğinin süresi burunda yapılabilecek işlemlere göre değişiklik gösterebilir. Sürenin az olması ya da çok olması o burun estetiğinin daha iyi olduğunu ya da estetik cerrahın daha başarılı olduğunu ispatlamaz. Bu noktada önemli olan burun üzerinde yapılan değişikliklere sürenin oranlanmasıdır. Burun ameliyatı süresi ortalama olarak 2 saattir.

Burun Eti (Konka) Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun eti ameliyatı için ortalama bir süre vermek mümkündür. Burun eti ameliyatında ekstra bir işlem gerekmiyorsa burun eti ameliyatı süresi ortalama 30 ila 45 dakika arasıdır.

Revizyon Burun Estetiği Kaç Saat Sürer?

Revizyon burun estetiği yapılan ilk estetiğe göre daha uğraştırıcı bir estetik operasyondur. Çünkü burun müdahale gördüğü için daha hassastır. Bu yüzden daha dikkatli ve daha ince çalışmak gerekir. Revizyon burun estetiği süresi ortalama olarak 2- 3 saattir.

Burun Ucu Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun ucu ameliyatı burun kadar uğraş gerektiren bir operasyon değildir. Dolayısıyla burun estetiği ameliyatına göre daha az sürede sonuçlanır. Burun ucu ameliyatı ortalama 1 saat sürmektedir.

Burun Kemeri Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun kemeri ameliyatı burun kemerinin hoş olmayan görüntüsünü ortadan kaldırmak için yapılan bir ameliyattır. Dolayısıyla burun estetiği kadar meşakkatli bir operasyondur. Burun estetiği gibi burun kemeri ameliyatı da ortalama 2 saat süren bir estetik operasyondur.

Kırık ve Yamuk Burun Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Kırık ve yamuk burun ameliyatında burunun istenilen forma sokulması ve deforme olmuş kemiklerin onarılması gerekir. Kırık ve yamuk burun ameliyatı ortalama 2 ya da 3 saat sürer.

Burun Eğriliği Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun eğriliği ameliyatı da tıpkı burun estetiği ameliyatı gibi 2 saat süren bir estetik operasyondur. Hastanın durumuna göre bu süre uzayabilir ya da kısalabilir.

Burun Asimetrisi Ameliyatı Kaç Saat Sürer?

Burun asimetrisi ameliyatı ortalama 2 saat sürmektedir. Burun asimetrisinin durumuna göre bu süre değişiklik gösterebilir.

Finesse Burun Estetiği Kaç Saat Sürer?

Finesse burun estetiğinde yapılan işleme göre operasyonun süresi değişiklik gösterebilir. Finesse burun estetiği süresi ortalama olarak 1-2 saattir.

Kozmetik Burun Estetiği Kaç Saat Sürer?

Kozmetik burun estetiği ile burunda meydana gelen pek çok şekil bozukluğu istenilen forma kavuşturulabilir. Yapılan işlemin büyüklüğüne göre işlem süresi şekillenmektedir. Kozmetik burun estetiği süresi ortalama 2 saattir.

Fonksiyonel Burun Estetiği Kaç Saat Sürer?

Fonksiyonel burun estetiği burun fonksiyonunda meydana gelen bozuklukların düzeltilmesi için yapılır. İşleme göre estetik süresi uzasa da ortalama bir fonksiyonel burun estetiği süresi vardır. Bu süre 1 saattir.

Burun estetiği sürelerine dair hazırladığımız blog yazısının sonuna geldik. Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz ilgili linke tıklayabilir ya da 0 532 056 3693 hatlı numaradan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir