: +90 532 056 3693 : - +90 212 215 57 27

Türk Cerrah’a İtalya´dan Ödül!

Türk Cerrah’a İtalya´dan Ödül!

Burnun kırılmasına gerek kalmadan kemer alınması tekniği ile Estetik Cerrahi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Süleyman Taş İtalya´dan ödül aldı.

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Süleyman Taş, İtalya´nın Bergamo şehrinde düzenlenen “5. Rinoplasti Kursu” kapsamında en iyi sunum ödülü aldı.

Avrupa Rinopalsti Cemiyeti ve Amerikan Rinoplasti Cemiyeti´nin ilk defa ortaklaşa düzenlediği ve ISAPS (Uluslarararası Estetik Cerrahi Derneği) kredilenmesinde olan 5. Bergoma Açık Rinoplasti kursu kapsamında gerçekleştirilen “Luca Ortelli Video Awards” adlı yarışmaya 52 farklı ülkeden 400 kişi katıldı.

Medical Park Gaziosmanpaşa Hastanesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Yard. Doç. Dr. Süleyman Taş, kemer alımı sonrası oluşan açıklığın burnu kırmadan kapatılmasına yönelik geliştirdiği teknikle en iyi sunum ödülüne layık görüldü.

Rinoplasti Nedir?

Rinoplasti, burundaki hem iç hem de dış problemleri düzeltmeye yönelik, estetik ve fonksiyonel amaçlar taşıyan cerrahi uygulamadır. Burun görünümlerinin iyileştirilmesi için, her yıl bir milyondan fazla kişi, plastik cerrahlara başvurarak rinoplasti ameliyatı yaptırmaktadır.

Haberin yer aldığı linkler: